2. ročník Nadačního večera zaplnil pražské Opero

Druhý ročník našeho nadačního večera se velice vyvedl a přilákal dvojnásobné množství hostů oproti předchozímu ročníku. Nadělili jsme nástroj za 100 000 korun.

 26.3. 2018 se v prostorách pražského Opera uskutečnil druhý ročník Nadačního večera pro nevidomé talentované studenty hudby, který pořádá škola Music Academy Prague a Nadační fond pro všeobecný rozvoj člověka. Nový nástroj si odnesl nevidomý student Daniel Klement, kterému saxofon v hodnotě 100 000 korun českých předal zakladatel Music Academy Prague Alexandr Smutný, který je členem skupiny Jelen a zakladatel Nadačního fondu Pavel Kopačka. Danielovi popřál také frontman skupiny Jelen Jindra Polák a čerstvá držitelky ceny Anděl v kategorii zpěvaček Debbi. I jejich přítomnost znamenala pro Daniela vedle nového nástroje obrovský zážitek a my se již dnes těšíme na příští rok, kdy začneme psát opět další zajímavý příběh i s přispěním našich přátel z Nadace Českého rozhlasu Světluška a opět budeme pomáhat nevidomým hudebníkům. Těšíme se na shledanou a děkujeme za podporu Všem našim partnerům a dárcům. Tým Music Academy Prague a Nadačního fondu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vloženo 27.3.2018

 • 27.3.2018

  2. ročník Nadačního večera zaplnil pražské Opero

  Druhý ročník našeho nadačního večera se velice vyvedl a přilákal dvojnásobné množství hostů oproti předchozímu ročníku. Nadělili jsme nástroj za 100 000 korun.

 • 7.3.2018

  2. ročník Nadačního večeru pro nevidomé studenty

  I v roce 2018 pokračujeme s pomocí nevidomým hudebníkům. Tentokrát věnujeme koncertní saxofon v hodnotě 100 000 korun českých nevidomému Danielu Klementovi.

 • 3.12.2017

  V MAP se otevírá nová učebna

  K Vánocům nadělujeme našim učitelům a studentům novou učebnu. Věříme, že se v ní bude krásně hrát.

 • 28.11.2017

  MAP se starala o děti Diplomatů v ČR

  Music Academy Prague se stala partnerem Diplomatic Spouses Association Prague a na tradičním festivalu v pražském hotelu Hilton připravili naši učitelé hudební program pro děti diplomatů a pracovníků ambasád sídlících v Praze.

Copyright © 2017 Music Academy Prague s.r.o. Powered by EVANEK Web Design Studio
EN CZ