2. ročník Nadačního večeru pro nevidomé studenty

I v roce 2018 pokračujeme s pomocí nevidomým hudebníkům. Tentokrát věnujeme koncertní saxofon v hodnotě 100 000 korun českých nevidomému Danielu Klementovi.

 V návaznosti na první ročník Nadačního projektu pro zrakově postižené nadané hudebníky, který se uskutečnil v loňském roce, jsme se rozhodli i v letošním roce projekt dále rozvinout a ve spolupráci s Nadaci pro všeobecný rozvoj člověka pomoci dalším nevidomým a zrakově postiženým studentům. 26.3.2018 proběhne v prostorách pražského OPERA společenské setkání, během kterého bude předán nový nástroj nevidomému studentovi klarinetu a saxofonu Danielu Klementovi, který v letošním roce úspěšně zvládl přijímací zkoušky na konzervatoř. Od Nadace a Music Academy Prague dostane Daniel koncertní nástroj značky Keilwerth v hodnotě 100 000 korun českých. Společenský večer bude provázet hudební dramaturgie v podání Music Academy Prague, o skvělý gastronomický zážitek se postarají Hotels and restaurants Krumlov, o dobré víno Marks&Spencer a k vidění bude výstava hudebních nástrojů v od Kytary.cz. Akce je zároveň setkáním studentů Music Academy Prague, učitelů a přátel školy.

 

Pro více informací o akci prosím kontaktuje Annu Královou na emailu kralova@myacademy.cz

 

Vaše Music Academy Prague

 

 

 

vloženo 7.3.2018

 • 22.3.2019

  3. Nadační večer 2019

  2. dubna 2019 se v prostorách OPERO uskuteční již třetí ročník Hudebního večerana podporu nevidomých hudebníků

 • 7.3.2018

  2. ročník Nadačního večeru pro nevidomé studenty

  I v roce 2018 pokračujeme s pomocí nevidomým hudebníkům. Tentokrát věnujeme koncertní saxofon v hodnotě 100 000 korun českých nevidomému Danielu Klementovi.

 • 3.12.2017

  V MAP se otevírá nová učebna

  K Vánocům nadělujeme našim učitelům a studentům novou učebnu. Věříme, že se v ní bude krásně hrát.

 • 28.11.2017

  MAP se starala o děti Diplomatů v ČR

  Music Academy Prague se stala partnerem Diplomatic Spouses Association Prague a na tradičním festivalu v pražském hotelu Hilton připravili naši učitelé hudební program pro děti diplomatů a pracovníků ambasád sídlících v Praze.

Copyright © 2017 Music Academy Prague s.r.o. Powered by EVANEK Web Design Studio
EN CZ