3. Nadační večer 2019

2. dubna 2019 se v prostorách OPERO uskuteční již třetí ročník Hudebního večerana podporu nevidomých hudebníků

2. dubna se v prostorách OPERO uskuteční již třetí ročník hudebního večera. Letos zástupci Nadační fond pro všeobecný rozvoj člověka a hudební škola Music Academy Prague vybrali nadaného houslistu Benjamina Levíčka, kterému budou předány housle z dílny Václava Pikrta v hodnotě 200 000 Kč, který se navíc ve prospěch nevidomého Bena vzdal nároku na polovinu honoráře. Benjamin se narodil nevidomý, nezabránilo mu to však v tom, aby se pustil do různých aktivit. Hraje na housle, na příčnou flétnu a učí se i na klavír. V říjnu minulého roku na koncertu Světlo pro Světlušku si mimo jiné zazpíval a zahrál na housle se zpěvačkou Debbi a zpěvákem Jindrou Polákem. Zároveň se věnuje sportům jako je goalball, futsal, plavání a showdown. Právě v showdownu bude letošní rok reprezentovat Českou republiku na juniorských paralympijských hrách ve Finsku. V průběhu večera vystoupí v pestrém hudebním programu učitelé z Music Academy Prague a hudebníci ze Soundsgate. Akce se zúčastní řada zajímavých hostů. Děkujeme všem dárcům a partnerům, bez nichž by se akce nemohla uskutečnit.

 

 

 

 

 

 

 

vloženo 22.3.2019

 • 22.3.2019

  3. Nadační večer 2019

  2. dubna 2019 se v prostorách OPERO uskuteční již třetí ročník Hudebního večerana podporu nevidomých hudebníků

 • 7.3.2018

  2. ročník Nadačního večeru pro nevidomé studenty

  I v roce 2018 pokračujeme s pomocí nevidomým hudebníkům. Tentokrát věnujeme koncertní saxofon v hodnotě 100 000 korun českých nevidomému Danielu Klementovi.

 • 3.12.2017

  V MAP se otevírá nová učebna

  K Vánocům nadělujeme našim učitelům a studentům novou učebnu. Věříme, že se v ní bude krásně hrát.

 • 28.11.2017

  MAP se starala o děti Diplomatů v ČR

  Music Academy Prague se stala partnerem Diplomatic Spouses Association Prague a na tradičním festivalu v pražském hotelu Hilton připravili naši učitelé hudební program pro děti diplomatů a pracovníků ambasád sídlících v Praze.

Copyright © 2017 Music Academy Prague s.r.o. Powered by EVANEK Web Design Studio
EN CZ