O nás

MUSIC ACADEMY PRAGUE je moderní typ hudební školy, která nabízí špičkovou kvalitu výuky hudby. Studium na naší škole je vystavěno na standardech Britských a Irských hudebních škol. Nezáleží na vašem věku, národnosti ani pokročilosti. Výuka na naší škole je zcela individuální a bude vám zcela přizpůsobena. Hudba je všude kolem nás, tak si jí užívejte naplno a s těmi nejlepšími.
Pro mě osobně je hudba v životě velice důležitá, jelikož pocházím z hudební rodiny a hudbě se aktivně věnuji. Hudba představuje obrovskou duševní hodnotu, která přináší lidem uvolnění, radost a inspiraci. Je nejgeniálnější filosofií života interpretovanou hlasem duše.


Těšíme se na vás na našich kurzech a jsme připraveni vás naučit to nejlepší

jménem Music Academy Prague
Alexandr Smutný

 

Filosofie školy

Na Music Academy Prague se vždy budeme snažit podávat hudbu tak, jak si to zaslouží. Výuka je postavena na maximální kvalitě. Výuka respektuje individualitu žáka a jeho možnosti s cílem je co nejlépe využít. Žáci u nás mohou pod vedením špičkových muzikantů získat jedinečné zkušenosti, zahrát si spolu s nimi a přitom se od nich učit, kudy vede nejkratší cesta k ovládnutí jejich hudebního nástroje. Nespornou výhodou výuky na hudební nástroje je přínos pro duševní i fyzické zdraví člověka. Přijďte si pro zdravý a jedinečný zážitek.

 

Organizace výuky

Music Academy Prague funguje nezávisle na školním roce. Studium můžete začít kdykoli. V online rozvrhu u každého nástroje si vyberete volný termín v týdenním rozvrhu a pak délku kurzu a pak již stačí jen přijít a hrát.

Dvakrát v roce bude vypsán termín na zkoušky MAPE. Na ně se žáci mohou přihlásit, aby získali od Music Academy Prague potvrzení jejich umělecké úrovně.

Doporučujeme žákům přicházet na lekci s 5-10 minutovým předstihem, aby od první minuty plně využili svou lekci.
Čas před lekcí mohou strávit v pohodlném prostředí vstupních prostor a recepce.

Před první lekcí doporučujeme přijít aspoň 15 minut předem z administračních důvodů (viz registrace).

Přejeme příjemnou výuku.

 

 

 


 

Učební prostory

 Vchod    Vchod

Učebny 

 

 

Sál

 

Učebny

 

 

 

 

Copyright © 2017 Music Academy Prague s.r.o. Powered by EVANEK Web Design Studio
EN CZ