Učitelé

Matěj Trojan

Matěj Trojan

klavír, saxofon, hudební teorie

Vystudoval Pražskou konzervatoř, hráčsky spolupracoval s BigBandem Michala Reisera, Blue Tone bandem, dlouhodobě spolupracuje s divadlem Radar a v současnosti se věnuje komorní hře jako člen ATAM quartet. Dále se zabývá aranžováním populární hudby a improvizací.

Barbora Fialová

Barbora Fialová

populární zpěv

Úspěšná účastnice pěveckých soutěží, na kterých získala řadu ocenění. V roce 2014 se stala jednou z tváří reklamy pro Aquilu – Aquababes 2014, později Basix. V listopadu a prosinci roku 2016 zpívala na Vánočním turné s orchestrem Václava Hybše po celé ČR. Jako zpěvačka se věnuje kapelám Cross Country, Tha five band a pěvecko-taneční skupině Infinity

Jaromír Klepáč

Jaromír Klepáč

klavír

Má na svém kontě nahrávky pro evropské firmy Supraphon, Panton, Bonton, Calliope, Harmonia Mundi či americkou firmu RIAX. Od roku 2002 vyučuje na Vysoké hudební škole v Drážďanech. Je profesorem na Mezinárodní konzervatoři Praha. Vede mistrovské kurzy v Salzburgu, Reykjavíku, Edmontonu, Rio de Janeiru…

Miloslava Vítková

Miloslava Vítková

zpěv

Získala řadu ocenění v sólovém i komorním zpěvu. Založila skautský smíšený sbor Cantuta, ženský pěvecký sbor Bubureza, který funguje pod Gymnáziem a Hudební školou hl. m. Prahy, a se kterým získala řadu ocenění na národních i mezinárodních soutěží a s kterým uvádí díla současných českých autorů.

 

Jaroslav Halíř

Jaroslav Halíř

trubka

V roce 1992 získal 1. cenu na mezinárodní soutěži Concertino Praga. Působí jako sólotrumpetista České Filharmonie. S Českou Filharmonií se podílel na mnoha CD nahrávkách symfonické hudby především pro japonskou společnost Octavia records (i sólově). Je jedním z nejžádanějších studiových hráčů…

Matouš Hron

Matouš Hron

kytara

Zaměřuje se především na klasickou kytaru, ale zabývá se i jinými žánry, jako jsou rock, folk či jazz. Pravidelně sólově vystupuje s repertoárem zahrnujícím skladby J. S. Bacha, W. Waltona či J. Rodriga. V letech 2014-2015 působil ve folkovém duu Vedvou. Pravidelně se účastní mistrovských kurzů světových kytaristů jako Johannes Monno, Fernando de Lima či Joachim Held.

Filip Smyček

klarinet a zobcová flétna

Vítěz řady klarinetových soutěží, vystupoval s Janáčkovou filharmonií Ostrava a Filharmonií Brno. Nadále hraje v různých dechových a symfonických orchestrech na severní Moravě, s nimiž se účastní festivalů a přehlídek v Evropě, a to konkrétně v Estonsku, Slovinsku, Litvě, Francii, Polsku atd. Od ledna 2017 spolupracuje s Moravskoslezskou Sinfoniettou.

Alexandr Smutný

Alexandr Smutný

trubka, klavír

V roce 2005 poprvé vystoupil se Západočeským symfonickým orchestrem, s nímž o rok později hrál i svůj první sólový symfonický koncert. Do roku 2013 hrál se Západočeským symfonickým orchestrem pravidelně jako hráč orchestru i sólista.V roce 2014 začal Alexandr spolupracovat na natáčení hudebních nosičů pro interprety Universal Music ...

 

Margit Klepáčová

Margit Koláčková

violoncello

Sólová hráčka, dříve také působila v Rejchově triu, Kapralova Quartet a jako 1. hráčka violoncell Talichova komorního orchestru na prestižních světových pódiích. Natočila řadu CD, rozhlasových a televizních nahrávek. V současné době interpretačně a skladatelsky působí v projektu Bardolino založeném na propojení hudby klasické a lidové.

 

Kryštof Danczi

Kryštof Danczi

saxofon, klarinet

Kryštof Danczi pochází z Olomouce. Zde navštěvoval ZUŠ Iši Krejčího a následně vystudoval Konzervatoř Jaroslava Ježka, obor Saxofon/klarinet u učitele Jiřího Kuliševa. Zaměřuje se na funky, pop, rock.

Anna Králová

saxofon a klasický zpěv

Vítězka celostátní soutěže ZUŠ ve hře na saxofon, členka pěveckých souborů Radost Praha, Bubureza, členka Big bandu Evropská, vítězka soutěže na Hudebním festivalu pedagogických škol

Miloš Černý

Miloš Černý

housle, zpěv

Profesor Miloš Černý patří mezi českou houslovou špičku. Jeho koncertní činnost je více než obdivuhodná, odehrál okolo 3000 koncertů po celém světě, mimo jiné i ve slavné Carnegie Hall v New Yorku či v Opera house v Sidney. Mezi jeho pěvecky nejúspěšnější studenty pataří také například Tomáš Klus, Vojtěch Dyk, Bára Poláková a další

 

Marcela Váňová

Marcela Váňová

ukulele

Vystudovala učitelství hudby na ZČU. Jako zpěvačka prošla mnohými žánry, což zúročuje i ve hře na ukulele. Každoročně se účastní Czech ukulele festivalu, kde vede workshopy. Prošla workshopy Jamese Hilla, Kimo Husseye, Manitoby Hala, Kena Middletona a dalších.

 

Alena Šístková

Alena Šístková

violoncello

Alena Šístková pochází z hudební rodiny. Violoncellu se začala věnovat ve svých šesti letech. Zúčastnila mnoha národních a mezinárodních soutěží - např. Prague Junior Note (1. místo), Vychytilovy violoncellové soutěže (1. a 2. místo), mezinárodní Heranovy soutěže (2. místo) mezinárodní soutěže v rakouském Liezenu (dvakrát 3. místo).

Michael Jermář

Michael Jermář

saxofon

Michael Jermář se pravidelně účastní Mezinárodních interpretačních kurzů pro klarinet a saxofon v Ostravě, Saxophobie Bratislava, ViennaSaxFestu a saxofonových kongresů (Štrasburk, Záhřeb) a své vzdělání aktivně i pasivně doplňuje na mezinárodních masterclassech a seminářích renomovaných profesorů (A. Bornkamp, C. Delangle, P. Gusnar ..)

Luis Martínez Moreno

Luis Martínez Moreno

klavír, hudební teorie

Luis studoval na Univerzitě v Malaze ve Španělsku, poté zde vystudoval také Conservatory of Malaga, dále studoval na University of Montpellier a na Kings College ve Velké Británii. Luis se specializuje na výuku dětí a neučí v českém jazyce.

 

Radek Žitný

Radek Žitný

saxofon, klarinet

Během studií premiéroval a nahrál několik skladeb soudobých českých i zahraničních autorů, které byly oceněny na mezinárodních soutěžích. Je mj. vyhledávaným hráčem na basklarinet a basetový roh. V uplynulých koncertních sezónách působil v několika orchestrech: Talichova komorní filharmonie, Komorní filharmonie Pardubice, Plzeňská filharmonie, GOJA Music Hall..

 

Radek Němejc

Radek Nemějc

bicí nástroje, perkuse

Radek Němejc je vyhledávaným hráčem na bicí nástroje a perkuse. Studoval na KJJ a v roce 1992 byl vybrán na workshop v Dánsku pod vedením bubeníka Ed Thigpena, Django Batese a Barryho Harise.

Jana Chaudhuri

Jana Chaudhuri

klavír

Jana Chaudhuri patří mezi výrazné talenty české klavírní scény. Věnuje se jak klasické koncertní činnosti, tak i výjimečným hudebním projektům. Je vítězkou mnoha mezinárodních klavírních soutěží doma i v zahraničí a na svém kontě má ocenění z více než 25 klavírních soutěží.

Filip Moravec

Filip Moravec

kytara

Dosud se zúčastnil mnoha kytarových soutěží a třikrát se aktivně zúčastnil prestižního Mezinárodního kytarového bienále v Kutné Hoře. Pravidelně spolupracuje a účastní se masterclass mnoha domácích i zahraničních kytarových virtuozů a úznávaných pedagogů (M. Mysliveček, T. Offermann, M. Dylla, P. Zaleski, A. Swete, P. Marquéz, S. Viola...

 

Giora Kukui

Giora Kukui

klavír

Giora dokončil své hudební vzdělání na Jeruzalémské Akademii hudby a tance. Výuce hudby se věnuje více než deset let. Skladatel a hudebník v pražských kapelách Kukui Quartet a The MJUD, studiový umělec.


Spolupracující učitelé

Barbora Smutná

Barbara Smutná

klavír
Dublin, Irsko

 

Martin Smutný

Martin Smutný

trubka
Dublin, Irsko

 

Michael Roháč

Michael Roháč

dirigování, teorie
Kanada

 

 

Copyright © 2017 Music Academy Prague s.r.o. Powered by EVANEK Web Design Studio
EN CZ