Jméno a příjmení
Anna Králová
Vyučuje
Klasický zpěv, Saxofon
Jazyky
Čj, Aj
Výuka i online
Ano

Vzdělání

Bc. Anna Králová studuje klasický zpěv na Teplické konzervatoři u Mgr. Barbory de Nunes-Cambraia a zároveň na Panevropské univerzitě magisterské studium. Na Pražské konzervatoři studovala saxofon u Pavla Fiedlera a odmaturovala ve třídě klasického zpěvu u Jitky Soběhartové a na Gymnáziu Evropská. Absolvovala na ZUŠ Horní Počernice - saxofon a ZUŠ Šimáčkova - zpěv, dále studovala na ZUŠ Hlavního města Prahy klavír, zobcovou flétnu a hoboj.

Úspěchy

V klasickém zpěvu a v pěveckém duu získala první a druhé místo na Hudebním festivalu pedagogických škol a VOŠP a vyhrála celostátní soutěž ZUŠ ve hře na saxofon. Zúčastnila se Mezinárodních interpretačních kurzů v Ostravě, Saxophobie v Bratislavě, Kurzů barokní opery ve Spáleném Poříčí, Mezinárodních mistrovských interpretačních kurzů v Brně u Tatiany Teslii. Na Nocích filmové hudby ztvárnila písně “Now we are free“, “Tenkrát na západě” a “The Ecstasy of Gold”. Zpívala árii “Habanera” s orchestrem Teplické konzervatoře.

Současná činnost

Je zakládajícím členem Big bandu Evropská/Big EVR bandu, ve kterém nadále zpívá i hraje na tenorový saxofon a je také stálou zpěvačkou HoPoBandu. Zpívá sólové koncerty v kostele sv. Františka z Assisi, pravidelně vystupuje jako sólistka v Rybově mši vánoční v Brandýse nad Labem, Sázavském a Břevnovském klášteře,...Od roku 2017 spolupracuje s Music Academy Prague jako lektorka a manažerka jejího organizačního týmu.

Anna Králová
Anna Králová
+420 733 575 766
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.