Jméno a příjmení
Barbora de Nunes Cambraia
Vyučuje
Klasický zpěv, Populární zpěv
Jazyky
Čj, Aj, Fj, Port.
Výuka i online
Ano

Vzdělání

Barbora de Nunes-Cambraia získala hudební vzdělání na Pražské konzervatoři a Konzervatoři Plzeň a na řadě mistrovských kurzů doma i v zahraničí (mj. Masterclass José Cury v roce 2016 či Dagmar Peckové v roce 2012). Své vzdělání si doplnila studiem jazyků na Univerzitě Karlově.

Úspěchy

Byla nominována na Cenu Thálie 2016 za titulní roli Carmen. Kromě Carmen ztvárnila Gluckovu Alceste (Alceste), Rosinu (Lazebník sevillský), Neris (Medea), Královnu Gertrudu (Hamlet), Idamanta (Idomeneo), Fenenu (Nabucco), Káču (Čert a Káča), Olgu (Evžen Oněgin), Cherubína (Figarova svatba), Ježibabu a Cizí Kněžnu (Rusalka) a další. Nahrála řadu CD: Amor eterno, Umění milovati, A Tribute to the Jewish Soul, Cesta k slunci, The Magic Wheel of the Zodiac, Versi Santi a další.

Současná činnost

Od září 2015 působí jako pedagog sólového zpěvu na Konzervatoři v Teplicích. Vystupuje pravidelně po celé republice, absolvovala turné po Brazílii, Japonsku, Thajsku, Izraeli, Francii, Německu, Polsku, atd., spolupracuje se světovými a českými dirigenty a orchestry, objevuje se na českých i zahraničních divadelních scénách.

Anna Králová
Anna Králová
+420 733 575 766
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.